De mensen in het hart van onze school

Wie is wie binnen de school?

Peuterjuffen:  Ann Matton

                  Felicia Vandecasteele

Kleuterjuffen: Christine Forceville

                  Marjolein Blancquaert

                  Evelien Kappert

 Liesbet Deruyter

                

Kinderverzorgsters: Els De Coster

                          Elke Cooremans

Anouk Brokx
Siska de Meulenaere

Schoonmaak en onderhoud: Hatice Turk

                                       Dominique Haentjens

 

Administratie en onthaal: Ilse Van Herrewege

                                  Hilde Geudens

 

Leraren Lagere School: Inge Delagaye - eerste klas

                               Emilie Blondelle - eerste klas

     Reyn Lequeux - tweede klas

     Jessica De Haene - tweede klas

                               Luc Piens - derde klas

                               Sanne Fabri - vierde klas                               

     Benedikt Seynhaeve - vijfde klas

                               Vera Steculorum - vijfde klas

                               Veroniek Duchamps - zesde klas

                               Sarah de Meulenaere - zesdevklas                               

                             

 

Vakleerkrachten: Bert Verleyen

                       Shanti Vanlierde
                       Veronique Casters

                       Erna Kint

                       Thomas Reyntens

Opvang: Koen Zelderloo

             Anouk Brokx

             Elke Cooremans

             Sali Abu Latifa

 

Zorgcoördinator: Annemie De Deken

Directie: Barbara Redant

Ondersteuner OKO-Plus: Liese 

                                  Sarah

 

Bestuur: Nancy Mazur, Veronique Casters, Stefan Dierickx, Maïtè Baillieul, Emilie                 Blondelle, Ann Matton, Barbara Redant

Bestuur Oudervereniging: Helena Maryns, Nicola de Cono, Stan Braeckman,                                             Hannes Zöhrer, Catelijne Stortelers, Linde de Meulenaere,                                     Maya Schiffer                                      

Gebouwenwerkgroep: Steven Dujeu, Wouter Agsteribbe, Jonas Marga, Simon                                        Lietaer, Klaas Temmerman

Voorzitter Klasouders: Linde de Meulenaere